HALE PCMH-45 luftfukter for kontor, 45 liter/døgn – brukermanual
Produkt, filter og reservedeler
HALE PCMH-45 luftfukter for kontor, 45 liter/døgn
Ordinær pris
7 999,00
Salgspris
Ordinær pris
• FRI FRAKT VED KJØP OVER 999 KR • RASK LEVERING • DIN FAGHANDEL PÅ NETT
Her finner du bruksanvisningen og produktdokumentasjonen for HALE PCMH-45 luftfukter for kontor, 45 liter/døgn. Dokumentet forklarer oppsett, daglig bruk og vedlikehold.
Kraftig luftfukter med vanntilkobling for kontorlandskap, produksjon og arkivrom. HALE PCMH-45 er en stor og kraftig luftfukter med vanntilkobling som egner seg for store arealer som kontorlandskap, fellesarealer, produksjonsbedrifter forsamlingslokaler og lignende. Denne luftfukteren er enkel i bruk, og det er enkelt å fylle den med vann. Bruk en bøtte, litermål, blomsterkanne eller lignende.
På alle kjøp over 999 kr
Snakk med mennesker
Normalt 1-3 virkedager
Siden 2014
Vi sender deg gjerne informasjon om gode tilbud og sesonganbefalinger på mail. Vi lover å ikke mase, og du kan enkelt melde deg av når som helst.
Handlekurven din er for øyeblikket tom.
| Beskrivelse |
| Pris |
| Merke |
| Type |
| Produktvarianter |
